Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyoknál miért kezd...

Menyasszonyoknál miért kezd el egyre több csaj buli lenni? Mármint ha valaki menyasszony lett?

Figyelt kérdés
Az észre vételem,nem csak saját magamnál,vagy is a páromnál.De amióta megkértem a kezét,egyre több csaj buli lett,egyre jobban feltűntek a barátnők,akikkel csak egy egy kávéra találkozott régebben,volt,hogy hónapokig nem találkoztak.Ahogy megtudták,hogy menyasszony lett,egyre több csaj buliba lett "hivatalos",egyre több ereszd el a hajam buliba.Félre értés ne essék,engem ez nem zavar egyáltalán,örülök,hogy jólérzi magát.De a lélektani dolga érdekel:)),hogy ilyenkor miért indulnak be ennyire a hölgyek?:))
2015. máj. 8. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Én nem tapasztaltam ilyet, úgyhogy lehet véletlen egybeesés vagy a te barátnőd vagy a barátnőd barátnőinek a jellegzetessége is. Vagy én vagyok a kivétel.
2015. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet attól tart, hogy a házasság után már nem lesz erre lehetősége. :) Nem biztos hogy tudatosan, lehet, hogy a tudattalanjában motoszkál csak ez.


Vagy megtudták a barátnők, és most faggatják, hogy milyen érzés, mert ő az újdonság. :)

2015. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Talán megünneplik, hogy ilyen szerencsés, örülnek az örömének. Vagy éppen azért, mert házassag után már tuti egyre kevesebbet fog velük találkozni. Biztos terveztek gyereket is majd. Akkor aztan tényleg nem lesz ideje a barátokra.



/Mondjuk, ez a "csaj buli" félreérthető (mi van, a csajból buli lett?). Az csajbuli.

Es "észre vételem" helyett is inkább észrevételem/

2015. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos terveztek gyereket is majd. Akkor aztan tényleg nem lesz ideje a barátokra. "


miért hiszi midnenki,hogy kötelező a családtervezés?mondja már meg valaki,hogy ez egyszer le lett írva egy szabálykönyvbe? nem mindenki akar gyereket,nem kell minden nőnek szülni,nem kell minden kapcsolatnak meggyengülni a gyerek meg az egyéb kifogások miatt..

bocs az offért,de ez a nézet elég nevetséges :D


én NEM akarok gyereket. 22L

2015. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
En irtam, a csaladtervezes dolgot de azt meg ideirom, hogy en az ellenkezoje vagyok. En nem akarok se ferjet, se babat soha. Csak a tapasztalatom az amit leirtam.
2015. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor helyes.na jöttek a szoptatós tehenek lepontozni :D de cuki.nem baj ha nincs életetek,a gyk megadja a lehetőséget mindenre ;)
2015. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
:D nem en pontoztalak le, utolso..(miert is tennem?) De en is varom mar, h engem lepontoznak.
2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudom, az életunt,befásult anyák teszik,akik rájöttek,hogy beáldozták az egész életüket,aztán unatkoznak. majd 50 évesen mikor a gyerekeik már rég sehol sem lesznek jönnek rá,hogy önmagukkal mit sem törődve,férjük által elhanyagolva nincs már értelme az életüknek.aztán ezekből lesznek a házisárkány anyósok,akik azt hiszik mindenbe beleszólhatnak,mert nekik otthon már nincs semmi,aminek lenne értelme.:D
2015. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!