Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan állásokat...

Tudnátok olyan állásokat sorolni, ami normálisabb munka, de nem kell hozzá érettségi, diploma vagy szakirányú képzettség nem feltétel?

Figyelt kérdés

Több szakmám is van, de nem szeretem őket, illetve nem is tudok ezekben elhelyezkedni.Szeretném másban is kipróbálni magam, de már nem vagyok 20 éves, nem tudnék hosszú évekig tanulni, most pénzt kell keresnem.

Esetleg vannak például olyan szociális állások, ahol nem feltétel a végzettség? Például úgy hallottam, a segédápolónak elvileg bárkit felvesznek.

Vagy ahová kreativitás, művészi érzék szükséges?

Mondhattok olyat is, amivel vállalkozni lehet, de nem kell hozzá nagy kezdőtőke.


2015. máj. 22. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem először ébredj fel. Végzettség nélkül legfeljebb sofőr lehetsz (taxi, busz, kamion stb.), de ahhoz meg jogosítvány kell. Ha ilyen egyszerű lenne, mint ahogy írod, mindenki azt csinálná.
2015. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!