Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri szóbelin mit...

Emelt töri szóbelin mit húznál legszívesebben/legkevésbé?

Figyelt kérdés
Én a 4. témakörből semmit se ( kivéve a német kérdést, vagy a szovjet blokkot). Ezenkívül jöhet bármi, főleg az 5. és a 6. témakör tételei. Gazdaságnak nem örülnék annyira, de inkább a gazdasági válság, mint a magyar demokrácia.

2015. máj. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Legszívesebben: földrajzi felfedezések, életmód a kádár korszakban, államalapítás


Kevésbé: Magyarország gazdasága

2015. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legszivesebben a tanárnőt húznám!
2015. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megyek el a szóbelire már. Az irásbelit is elrontottam így felesleges
2015. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én esetleg az elsőt, Károly Robit és társait szeretném megtalálni, de a világháborús témákat is szeretem (tavaly is azt húztam), de örülnék a hidegháborúnak vagy az ENSZ-EU-nak is (a tavalyi emelt földrajz és az egyetemi földrajz szak után már a kisujjamban van a téma).


Legkevésbé a 20, 21, 25 és 26-ot akarom, azokon szerintem kérnék másikat azonnal. Az ókori demokráciát már ötödikben gyűlöltem, de a keresztény tanításokat se akarom, sem Zrínyit. Előttem 6-an fognak húzni elvileg, remélem, ők kiszedik ezeket.


Mondjuk a mai magyar demokráciától is félek, nem tudom, mit mondanék róla, pláne, hogy 2014-ig kell. Kérdem én, mostanában van egyáltalán magyar demokrácia a gyakorlatban, vagy csak úgy elméletben létezik?

2015. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen húznám a mai magyar demokráciát , őszintén én azért imádkozom hogy azt húzzam mert az egyik tétel a 2014 és az azelőtti választási rendszer összehasonlítása ami nekem viszonylag jól megy .
2015. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!