Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar szóbelire elég a...

Emelt magyar szóbelire elég a Corvina kiadós tételes könyv?

Figyelt kérdés

Az, amelyikben ki vannak dolgozva a tételek.

Még elolvasnám mellé a jegyzeteimet is, de ha nagyjából azt mondom el, ami a könyvben van, és úgy is építem fel, akkor az úgy jó?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. máj. 24. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én történelemből emelteztem két éve, a töri emeltes könyv esetében túlzás, hogy ki vannak dolgozva a tételek, nagyon vázlatos az egész. Számomra kevés volt, én annak a segítségével saját magamnak kidolgoztam a tételeket, az csak alap volt hozzá. Nem tudom, a magyarnál is így van-e, de ha belenézel, úgyis látod, hogy elegendő-e, vagy mást kéne-e még mellé megnézni. :)
2015. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tételes könyvem van és van olyan téma (pl.Szinkrónia és diakrónia), ami nekem elég hiányos volt. Van olyan benne (pl. Hitelesség, meggyőzés eszközei...), amelyet szerintem kissé elcsúszva magyaráznak. Konkrétan nem azt, amit kellene. Ugyanakkor vannak benne kifejezetten jók is (pl. Szabó Magda).

Szerintem mindenképpen dolgozd ki magadnak, nézz át pár tételt a neten is, hogy tudd, nagyjából, mi van benne egy-egy tételben.

2015. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!