Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan könyvet keresek, ami...

Olyan könyvet keresek, ami bármilyen formában felkészít az emelt magyar érettségire. Lehetőleg ebook formájában. Esetleg valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ebook, de ennek alapján nagyon jól fel lehet készülni. (legalábbis remélem, mert én is ebből fogok tanulni :D)

Jó vázat ad a szóbeli felelethez, ott úgyis az a lényeg h a témáról beszélj és ne kalandozz el. (Ha érdekli még valami őket akkor majd kérdeznek. :D)


Írásbelire az eddigi érettségik megoldása, de legalább átnézése a legjobb, plusz betéve tudni a 4 irodalomkönyvet és szöveggyűjteményt (a szövegfelismerés gyakori feladat emelt szinten, ezért érdemes ezt is sokat forgatni :D)


Tudom, hogy nem kifejezetten a kérdésre válaszoltam, de tudtommal nem igazán van olyan könyv (talán ezen kívül) ami biztos recept lenne a sikeres emelt magyarra... Sajnos.


Remélem azért tudtam segíteni, jó felkészülést, és sok sikert az érettségihez! :)

2015. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!