Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni 18tetelt egy...

Meglehet tanulni 18tetelt egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Junius 1ejen lessz szóbeli vizsgán es le vagyok maradva a tetelekkel 18tetelt kellene meg tanulnom... meglehetne tanulni egy hét alatt?? Vagy 2 3 nap alatt 3 4 oldalasak
2015. máj. 25. 14:14
 1/5 anonim válasza:
Meglehet, bár attól függ miből, de valamennyit biztos meglehet.
2015. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy működik az agya, ha nehezen tanulsz akkor nem biztos, de egy átlag ember ha rászánja magát, meg tudja. Én vizsgákra mindig úgy készülök, hogy magam mellé rakok egy időzítőt, beállítom 30 percre, és elkezdem jegyzetelni, és tanulgatni az anyagot. Ha lejár a fél óra, akkor 30 perc szünet, és megint elölről. Ezt így lehet folytatni egy hétig ha jól tudsz koncentrálni, de közben figyelni kell arra, hogy sokat egyél, igyál, hogy elég energiát kapjon az agyad és persze aludd ki magad rendesen, 7-8 órát minimum! A szünetekben meg ne csak tespedj, menj ki a levegőre, sétáld körbe a háztömböt vagy biciklizz, de valamilyen házimunkának is nekiállhatsz. Fő, hogy kicsit mozogj és felfrissülj.
2015. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 nap alatt meg lehet tanulni. Az 1 hét napi kb. három tételt jelent 12 oldallal, ami egy nagy semmi.
2015. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet, persze, ha nem itt lógsz:)
2015. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 napot mondanék rá :) Egy hét alatt meg aztán bőven meglehet :)
2015. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!