Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt így meglehet csinálni?...

Ezt így meglehet csinálni? (érettségi)

Figyelt kérdés

Nekem a választott tantárgyam ötödiknek a tesi lesz. Csak félek, hogyha közben történik valami, pl. eltöröm valamimet, vagy akármilyen egészségügyi problémám lenne érettségiig, akkor nem tudnék belőle leérettségizni, és mivel nem lenne 5. tárgyam, ezért nem is tudnék továbbtanulni.

Ezért azt nem lehetne azt csinálni, hogy a tesi mellé bejelölök még egy tantárgyat választottnak (pl. infó vagy földrajz), és csak simán nem megyek el rá, ha nem szükséges? Vagy ezt nem lehet csinálni, és lesznek következményei? Az érettségi bizonyítványba bekerülne annak az eredménye is?


2015. jan. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha felveszed pl a fölsrajz faktot, akkor be kell járni rá, merrt ha nem, akkor igazolatlan lesz az óra és sok összegyülik. Amúgy én érettségi előtt fél évvel választottam más, mint ami faktra jártam. Angolból érettségiztem, de biológia faktra jártam másfél évig.
2015. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

első, ki a fene beszél faktról???

Kérdező, ha nem mész el egy tárgyból, ami szabadon válaszott, nincs semmi következménye, a lányeg, hogy a 4 kötelező és egy kötelezően választott tárgyból legyen érvényes vizsgád és eredményed.

2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2015. jan. 22. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
M ert a választott tantárgyból járni kell faktra te nagyon okos.
2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából a faktnak nincs köze ahhoz, hogy én mit választok
2015. jan. 22. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Akkor szimplán hülye vagy. Hogy akarsz fldrajból is érettségizni, ha nem tanulod?
2015. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a hülye? elnézést, hogy nem érted a kérdést... egyébként meg tanultam
2015. jan. 22. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak fakton lehet egy tantárgyat tanulni? :D Tudtommal nem. De az igaz, kedves kérdező, hogy mindenképpen készülj a "biztosíték" tantárgyra is, és olyat válassz, amiből úgy gondolod, a legjobban tudnál teljesíteni. :)
2015. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze, ez természetes :)
2015. jan. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!