Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pázmányon kötelező tantárgy...

A Pázmányon kötelező tantárgy lesz a holokauszt. Vélemények? (pro és kontra)

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 26. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
plusz ha könnyű lesz átmenni akkor senki nem fog bejárni, ha meg nehéz akkor mégjobban meg fogják utálni őket
2015. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Legalább megtudják mennyi holokauszt volt már a világban.
2015. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

Igazából az emberek jelentős többségét már eddig is bosszantotta az állandó holokausztozás (legalábbis ezt tapasztalom a környezetemben). Ezzel viszont azt hiszem sikerült feltenni az i-re a pontot.


Mintha a zsidók nem is szeretnék, hogy az emberek elfogadják őket. Mintha nem is próbálkoznának.

2015. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Én azt gondolom, láttam helyszínt is, meg néhány eredeti felvételt az elfoglalásuk után, meg sok információhoz jutottam a történtekről anélkül, hogy kerestem volna, legfeljebb ha véletlenül odakapcsoltam, nem mentem tovább.

Soha ne történjen meg mégegyszer, de a gyakori emlegetés, anyagi jóvátétel emlegetése még 70 évvel a történek után is már visszatetsző számomra.

Azt nem mondom, hogy már lassan visszájára fordul nálam a dolog, de komolyan kezdek közömbössé válni, elvesztem lassan korábban megvolt együttérzésemet.

2015. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

"valamennyi karán bármilyen képzésen tanulmányokat folytató hallgatóknak a diploma megszerzésének előfeltétele lesz."

Vegyük észre: Ha reggeltől estig,születéstől-halálig örökké ezzel foglalkozna mindenki - egyeseknek az sem volna elég, sajnos.

2015. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
De persze a "magyar" filme cannesi győzelmének az ég világon semmi köze nem volt ahhoz, hogy a holokausztról szólt ahogy itt hallani. Tényleg így is túl sokat beszélnek róla, remélem beszüntetik a csatornákat és lesz végre egy külön holokauszt TV, amin éjjel-nappal csak arról szóló műsorok leszenk.
2015. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

Na a pontozásokon látom, hogy megjöttek közben a liberátorok is. Ti is nyugodtan hozzászólhattok ám, nem csak lepontozni lehet.


Egyébként ezt meg csak itt hagynám:

https://www.youtube.com/watch?v=dtlPlZGvgY0

Remélem ezt is lenyomják majd a nebulóknak az egyetemen.

2015. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
72%

Aki utálja a zsidókat, az még jobban fogja utálni őket, aki tagadja a holokausztot az ezután is tagadni fogja (ezek az emberek, ha egy időgéppel visszamennének és szemtanúi lennének, ahogy a csont sovány emberek dolgoznak a táborokban, akkor is az járna a fejükben, hogy "hmm ezt valahogy biztos megrendezték, valami átverés van a dologban" kb ilyen pofával [link]


szóval teljesen értelmetlen

2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
45%

a link végén ott maradt a zárójel


[link]

2015. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
Elég nagy öngyilkosságnak tartom. A holokauszt meg zsidómánia a libsik körében népszerű ők meg nem katolikusok. Így csak egy iskola hírnevét rontják le
2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!