Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rózsa Mihály liberális polgárm...

Rózsa Mihály liberális polgármesterjelölt miért akarja felakasztani a Jobbikosokat?

Figyelt kérdés

Ez az egész Mszp-Dk párt véleménye? Mert egyik se ítélte el.

[link]

1.5 millió emberről van szó. Fodor Gábor is hasonló véleményt fogalmazott meg, őt se ítélte el senki.

[link] .

Nem kért bocsánatot, a pártja se kötelezte erre. Ez a párt akarata és célja?



2015. ápr. 5. 19:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Liberálisok, mit vártál....
2015. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 tetro ***** válasza:
73%
Alfahir... komolyan ez a forrás?
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

,,Alfahir... komolyan ez a forrás?''


Videó van benne, és face bejegyzések, nem tudom mi ebbe a nem elhihető. Ha a libsi mással már nem tud érvelni vagy helyesírási hibákat keres, vagy kibújva a témából valami teljesen másról kezd beszélni. Köszönjük hogy visszaigazoltad.

2015. ápr. 5. 20:16
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy a videóban Fodor határozottan elhatárolódik mindkét esettől és ki is jelenti, hogy Rózsa már nem a párt tagja szóval miért is fogalmaz meg Fodor Gábor hasonló véleményt?
2015. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Koplárovics Béci ***** válasza:
98%
Szerintem ez az akasztósdi igencsak kölcsönös...
2015. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de ha egy zsidó, vagy bármilyen csoportról mondott volna ilyet egy politikus, akkor az Mszp és a DK már sírna, s verné a zajt. Fodor Gáborról hibás amit írtam, sajnálom.
2015. ápr. 5. 20:26
 7/34 szántóvető ***** válasza:
48%
valószínűleg elmebeteg,az is biztos hogy megtenné ha hatalma lenne hozzá.
2015. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
38%
A toleranciabajnokok már csak ilyenek. mindent elfogadnak, csak a másként gondolkodókat nem.
2015. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

Mégis mit vártok a liberálisoktól? Intoleránsak, gyűlölködők, tényekkel szembesülve pedig előkerül a jó öreg rasszista-antiszemita kártyájuk, mivel hülyék mindenhez. Az ilyen magatartásukkal már nem is egyszer szembesültem az oldalon. A kérdésben szereplő "úriember" is ékes példája ennek a dolognak.

Egyébként nem értem, hogy egy "alfahír" miért ne lenne helyenként hiteles, ha van mivel alátámszatani a cikkeit?

2015. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 sandorka25 ***** válasza:
40%
A Liberálisoktól semmit nem lehet várni. Ők mindig is utálták az igazságot, és mindig is utálták a hazai szeretetet. A Jobbik nem náci és nem fasiszta párt, és nem szereti ha le nácizzák a politikusok. A Fidesz és az MSZP magyarellenes párt, ők mindig is utálták Magyarországot, azt szerették a legjobban, hogy eladják az országot és kirabolják a magyarokat.
2015. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!