Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vannak az iskolákban...

Miért vannak az iskolákban kötelező holokauszt megemlékezések?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogy kötelezhetik erre a diákokat?


Mindig mondom a gyerekeimnek hogy az országunk , Európa ,Amerika elpusztítóiról , tönkretevőiről, akik miatt rengetegen szenvednek a Közel-keleten akik nem különbek a náciknál ,róluk soha ne emlékezzenek meg pozitívan.Nem érdemlik meg.


A legutóbbi eseménykor kötelezve volt a fiam rá , pedig jelentette hogy nem kíván és nem is akar részt venni.

Hogy lehetséges ez?


Máskor igazoljak neki egy napot vagy van módja hogy felmentsem ez alól az esemény alól?


Szegényeknek így is mindenféle hülyeséggel mossák az agyát.


Amikor én tanultam ,a szoci rendszerben nem volt így túldramatizálva a Holokauszt.



2013. márc. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
Te keresztény vagy?
2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Természetesen , igen.

Hívő katolikus vagyok.


A végzettségemet tekintve építészmérnök vagyok és 3 gyermekes családanya.

2013. márc. 26. 14:48
 3/42 anonim ***** válasza:
58%
Mert a seriffek az isteneink. Őrájuk emlékezni kötelesség és érdem.
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
41%
Én sem értem meg soha, hogy az ilyen politikai dolgokat miért kell a gyerekbe úgymond beleverni. Majd a gyerek, ha felnő eldönti, hogy volt-e holokauszt, és ha úgy dönt, hogy volt akkor azt is eldönti, hogy őt érdekli ez és ha érdekli akkor azt is eldönti, hogy ünnepli-e vagy leszarja. Mit kell itt holokauszt emléknapot tartani hát összesen 100ezer zsidó él az országba istenem!
2013. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem nem keresztény, ha zavarja, hogy bizonyos helyeken ártatlan emberek haláláról megemlékeznek. A vallása szerint embert ölni bűn, nem tudta?
2013. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

Részben egyet értek veled, viszont nem kéne csak a zsidóságra ráhúzni ezt az egészet. Igazából nem is ők okoznak annyi bajt, hanem a globális háttérhatalom.

Légy szíves ezt nézd végig:

http://www.youtube.com/watch?v=r1ACGZFa9bw


Amúgy a holokausztban elhunyt zsidóság semmiről nem tehet/tehetett. Valamint ehhez az újfajta holokauszt iparhoz sincs semmi közük. Ezt csupán a háttérhatalom használja ki, hogy egymás ellen fordítsa az embereket. És persze vannak elmeprogramozott/tudattalan csatlósai. Köztük természetesen zsidók is. De nagy részük nem az.

2013. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Pietrosol ***** válasza:
90%

Szia!


Melyik holokausztról van szó?


Cigány, indián, ukrán, örmény, zsidó vagy néger?

2013. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Igen embert ölni bűn, ezért ítélem el Izrael tevékenységét.


Nekünk nincs értelme bűnhődni elődeink cselekedete miatt.Mi mi vagyok , ők meg ők voltak.

Ezért, tartóm felháborítónak a KÖTELEZŐ Holokauszt megemlékezést.


Rendezzenek egyet a városba egy nagyot , és aki akar elmegy rá.Mi az hogy kötelező?

Úgy tudom ez már egy demokratikus rendszer , vagy tévedek?

2013. márc. 26. 14:56
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Miért veszi az összes zsidót egy kalap alá? Csak azt megbüntetni, aki bűnt követett el már túl körülményes? A holokausztban megölt zsidók mindegyike bűnöző volt?
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
57%
kérdező, egyet értek veled. azonban ha ezt mondjuk órák keretein belül teszik, nem tudsz mit tenni. de ha külön álló "programként" nem köteles a gyerek ott lenni. nem járulsz hozzá, és pont.
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!