Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatásos tanulási módszerek,...

Hatásos tanulási módszerek, bárki? Élet-halál kérdés.

Figyelt kérdés
8 napom van egy baromi nagy vizsgáig de sehogy sem haladok. Mindig is problémám volt a tanulással, eddig még nem találtam meg a leghatásosabb módszert. Állandóan halogatok ha meg nekiülök lassan haladok és a felét elfelejtem. Valaki mentsen meg!! :( tudom akarsterő és önuralom de ez nem elég, főleg hogy nincs is túl sok belőle. Bármilyen hasznos módszert szívesen fogadok!

2015. máj. 27. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

ne itt basz el az időd

deaktiváld magad facebookról !

huzzá tanulni

2015. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgád lesz?
2015. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrállj a feladatra, szedd külön részekbe a tanulni valót, emeld ki a kulcsszavakat, 25 perc tanulás 5 perc szünet (de az tényleg 5 perc legyen) ez idő alatt elútheted az idődet azzal, hogy kimész egy kis friss levegőt szívni, vagy az ablakhoz ülsz, iszol egy pohár vizet frissítőként. Olvasd el azt a részt, amit tanulsz és mondd fel magadnak, ameddig nem tudod kívülről. Ha vizuálisabb alkat vagy rajzolj hozzá kapcsolódó dolgokat, hogy könnyebben hozzád ragadjon. Nyugodj meg, menni fog az!
2015. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!