Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell valamilyen specifikus...

Kell valamilyen specifikus végzettség ahhoz, hogy valaki ismeretterjesztő könyvet írhasson és kiadhassa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat, ha nagyon idióta a kérdés, nem szeretném borzolni a kedélyeket... :)

Arról van szó, hogy egy kutyafajtáról szeretnék ismeretterjesztő könyvet írni (magyar nyelven abszolút nincs külön könyv erről a fajtáról). Ehhez BTK-s végzettség bőven elég lesz, ugye? Illetve az érdekelne, hogy kell hozzá valamilyen kutyás képesítés? Nem tudom, hogyan nevezzem meg, de arra gondolok, amikor az illető az adott fajtát tenyészti, vagy szoros kapcsolatban áll velük, és ez valamilyen formában már elismert. Vagy elég, ha munkámat tekintve mással foglalkozom, de nagyon jól ismerem a fajtát, kapcsolatban vagyok 1-2 tenyésztővel és olvasok külföldi szakirodalmat?


Remélem, valaki tud nekem segíteni. :)

Köszönöm előre is!


2015. máj. 28. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármilyen képesítés? Azt írsz, amit akarsz (a szólásszabadság határain belül), csak legyen. aki kiadja.
2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!