Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tegyek?...

Ilyen esetben mit tegyek? Szakdolgozat.

Figyelt kérdés
Konzulensemmel hosszabítottunk szakdolgozat leadási határidőt, és az a helyzet, hogy menet közben is adtam be, ami már kész volt, de csak az elején volt javtva benne, utána mikor küldtem neki, megnézte vagy meg se nézte, és szóban elmondott pár dolgot, asszerint javítottam rajta és most lenne leadási határidő (azt se értem h miért vasárnap) és hétfőn akartam elküldeni a teljeset, de elromlott a gépem és csak csütörtökönn tudtam küldeni, de ez olyan volt, hogy kb 2 oldal volt új benne a többit már mind küldtem neki részenként, és írja h szorít az idő, igyekszik kijavítani, pénteken küldött is vagy 9 oldalt, javítva, de azóta semmi. Írtam neki h i van ha később adom le de nem válaszol. Azt hittem ma délben legalább elküldi, hogy még akkor gyorsan ki tudom javítani de nem. Most akkor adjam le így is, hogy nem javította ki az utolsó 15 oldalt? Vagy mi legyen, nem tudom már én se :S

2015. máj. 31. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem azon a 15 oldalon fog múlni, gondolom elég lelkiismeretesen írtad meg.

Sok hiba lehet abban az utolsó 15 oldaladban?

Nézd át őket, és ha nem találsz nagyon kirívó dolgot, akkor nyugodtan add le.

2015. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!