Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az emelt töri szóbeli?...

Milyen az emelt töri szóbeli? Mi a különbség a közés és emelt szóbeli között?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz, és nagyon ideges vagyok, nem tudom mire számítsak. Mit kell ott csinálni, mennyire szigorúak? A szigoruságon van a hangsuly, mert közép szinten simán 5öst kapnék, de ugy hallottam hogy emelt már húzos.
2015. jún. 3. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szombaton szóbelizek. A faktos tanárunk szerint olyan, mintha az esszét írnád, de itt bele is kérdezhetnek, ha esetleg valamit elrontasz vagy kihagysz, de ez nem feltétlenül jelent pontlevonást. Maximum pontot viszont nagyon ritkán adnak. Hány %-os lett az írásbelid?
2015. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt csinálod ott, mint középszinten.. Húzol egy tételt, kidolgozod, és elmondod.. Ha tudod rendesen, akkor nem lesz gond.
2015. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most szombaton megyek emelt töri szóbelire megesz már az ideg mert 1% kellene ahhoz hogy meglegyen a +50pontom és félek hogy annyit nem tudok javitani rajta ha kihuzok valami rossz tételt :( és ezen múlik minden de közbe meg már tanulni sem tudok az idegtől. a tanárok segítenek ha valamit nem tudok? források vannak rendesen?
2015. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%-ot nem voltál képes elérni, utolsó? :DD
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem :( pedig kifizettem egy csomo pénzt a tanfolyamra is meg tényleg sokat tanultam rá de esszéknél is sehol nem adtak max pontot csak felét mindenhol meg minden :( és most nem tudom meglesz e az 1% :(
2015. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1% biztos hogy meglesz, afelől ne aggódj.
2015. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát azért a 60bol 30pontot elkell érni és az azért nem kevés :/
2015. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, sikerült?:)
2016. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!