Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adj motivációt?! Please.

Adj motivációt?! Please.

Figyelt kérdés

Nos olyan gondom van, vagyis abba a gödörbe estem, vagy révbe értem vagy én nem tudom.. Szóval a helyzet az, hogy idén érettségizek, ugyebár már túl vagyok írásbelin, és hamarosan szóbeli azonban nem tudom magam rávenni a tanulásra. Pihenni akarok már végre, és lazítani, és rengeteg a tétel és egyszerűen nem akarom..

Mielőtt megszólnátok, hogy egy örök lógós és bukott diák lennék elmondom, hogy kitűnő voltam egész végig középiskolában, és az írásbelik mind 70-80-90% fölött sikerültek..

Help me. :(



2015. jún. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Istenem és ezt most full jó indulattal mondom, ennyire nem lehetsz dilis, ha eddig tényleg kitűnő voltál akkor nehogy veszni hagyd ezt. Csak gondolj bele, hogy mennyi időt és energiát fektettél bele eddig a tanulásba. Van még kb 1,5-2 heted, nehogy 12 évet a kukába dobj. Ja és azt is számítsd bele, hogy most tanulsz még 1,5-2 hetet és vége egy időre tény hogy jön az egyetem/főiskola de addig van időd pihenni. Szurkolok;))
2015. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj! Én nem tanultam, most voltak vizsgáim, és szépen mondva most sz*pok rendesen. És ez még nem is érettségi.
2015. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg az voltam.. de gondolom sorstársak vagytok, és átérzitek amikor azt mondom, hogy már a f***m kivan >.< Viccet félretéve holnaptól tényleg magamra erőltetem.. vagy valamit muszáj lesz :)
2015. jún. 3. 23:09
 4/5 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel. Kitûnô bizi, hasonlóan jó írásbelik, de már rohadtul elegem van az egészbôl. Egy dolog motivál: két hét múlva vége.
2015. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már rá vettem magam.. Tedd te is :D Szorítok :D
2015. jún. 6. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!