Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szóbeli érettségi menete...

A szóbeli érettségi menete hogyan lesz?

Figyelt kérdés

Mármint: kint várunk a folyosón. Valakit szólítanak, az bemegy, majd ugye van 30 perce kidolgozni a tételt. Amikor elkezd felelni, akkor behívnak valaki mást aki húz egy tételt és elkezdni a kidolgozást?

És miután valaki végzett (pl a magyarral) ugyanabban a teremben húz egy másik tételt pl.töriből? És akkor végig várja míg mind a nemtom hányan lefelelnek és addig ő a tételét dolgozza ki? Vagy ha befejezi az irodalmat, kijön a teremből és akkor megy vissza töri tételt húzni, ha már mindenki kihúzta? És ha úgy van, hogy pl. magyart elmondja, törit kihúzza és aztán van 30 perce stb, stb, akkor a választott nyelvnél hogy lesz? A terem másik végében lesz az idegen nyelvi tételek felmondása, amíg a terem másik végében megy a magyar?


2015. jún. 6. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elsőként érettségiztem a suliban így nekem picit más volt


Bementek egy terembe kb 5en plusz a tanárok és a biztos. húztok egy-egy angol(vagy akinek az megvan magyar tételt), eltelik a 30 perc felelsz majd húzol egy magyar/töri tételt, eltelik bő 40-50 perc felelsz húzod a következőt amíg van olyan tárgy amiből vizsgázol. Ha végeztél akkor mehetsz, nálunk volt kaja meg pia, abból ettünk az egész után, de volt bent pogácsa meg víz végig

2015. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát nem ugyan annál a tanárnál érettségizünk angolból mint pl.töriből. Ezek szerint akkor külön asztal lesz az angolból érettségizőknek, a magyarból érettségizőknek .. stb?
2015. jún. 6. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk összeraktak 4 asztalt, és ott ült a kb 8 tanár. Ahhoz beszéltél akinek a tárgyából feleltél
2015. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh, értem! Köszönöm!:)
2015. jún. 6. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy miközben te beszéltél az egyik tanárnak, közben valaki más felelt melletted egy másik tantárgyból, vagy egymás után mentetek?
2015. jún. 6. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem egyszerre nem beszélhettünk, egyrészt mert zavarjuk egymást, másrészt mert az elnök csak egy tanulóra tud figyelni


Plusz nálunk néha jókat mulattak a tanárok is, a nem túl sikeres/helyes válaszokon

2015. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek.:D Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!