Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet készülni szóbeli...

Hogyan lehet készülni szóbeli angol emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Holnap megyek és most voltam felsőfokúzni, szóval elég jól tudok angolul, nem is aggódom, csak a neten nem találtam semmi előzetes követelményt, mit kellett volna tanulni erre az érettségire, témaköröket, meg ilyesmit.

2015. jún. 5. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Témakörök vannak, bár ezzel gondolom tisztában vagy. Nem igazán tudsz rá tanulni, csak gyakorolni, de mivel felsőfokúztál, ezért valószínű, hogy nem fog meglepetésként érni egy-egy feladat.
2015. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, akkor ezeken kívül a szokásos tágabb témakörökön kívül nincs más, köszi.
2015. jún. 5. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, csak nekem 2 éve van felsőfokúm. Eddig nem tanultam semmit. Neked milyen lett az írásbelid?
2015. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Én is holnap megyek, egy éve nekem is van már felsőfokúm.A tanárom a kérdésemre azt felelte,hogy 9 "nagyobb" témakör van.Ez nem tudom mennyiben igaz,de a maradék pár órában nem hinném,hogy minden energiám a készülésbe fektetném. Egyébként az írásbeli 94% lett. (113/120)
2015. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Damn, az enyém csak 106 pontos lett... xD
2015. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem hinném,hogy szégyenkezned kellene amiatt sem azért.:)

Milyen sűrűn szoktak egyébként vajon max. pontos szóbeliket osztogatni,van rá reális esély?

2015. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem néztem meg az írásbelit, csak a szóbelik után fogom kikérni az eredményeket (tudom-tudom, fura, de van, amelyiktől kicsit parázok és így nyugodtabban megyek neki a szóbeliknek), viszont tavaly barátnőm előrehozott érettségit tett angol emeltet és ő maxot kapott, pedig mégcsak nem is ismerős tanárok, más városban, más iskolában vizsgázott.
2015. jún. 6. 00:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és sok sikert mindenkinek, bár asszem akkor rám fér rám a legjobban, én csak 3 évig tanultam angolt...:D
2015. jún. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!