Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a menete egy pótvizsgának?

Mi a menete egy pótvizsgának?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy nem kapom meg a kettest matekból és fogalmam sincs hogy mi a teendő a pótvizsga előtt... Hol kellene rá jelentkezni? Tényleg van olyan hogy nem egész éves anyagból van hanem csak egy témából? (egy csaj a mi sulinkban elvileg így pótvizsgázott, és csak azért bukott meg mert nem abból készült amiből a tanár mondta, legalább is én így hallottam) Tényleg ünneplőbe kell menni? Mit vigyek magammal? Szülőnek jönnie kell? :)
2015. jún. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iskolában kell jelentkezni, hát hol máshol? A cipőboltban? De mindenesetre várd meg a bizonyítványosztást. Természetesen az egész éves anyagból, hiszen az egész évből buktál meg! Nem árt, ha ünneplőben mész, de nem azon fog múlni a jegy. Körzőt, vonalzót, írószert, zsebszámológépet, ha középiskola, függvénytáblázatot vigyél. szülőnek nem kell mennie.
2015. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen jegyeid vannak (ebben a félévben)?
2015. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pótvizsga csak nyár végén stokott lenni, addig

lehet gyakorolni/készülni (akár magántanárral)

2015. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam, hogy a suliban kell...

1,43 volt az átlagom, erre már nem akart javító dogát íratni a tanár de megkértem hogy írjak a statisztikából (amit tényleg értek & szerintem tudtam volna legalább egy 4-est írni). Mondta, hogy jó, írhatok de az egész éves anyagból... Készültem rá, de 5 nap baromi kevés volt, főleg hogy 3 másik dogára (2 tz) is tanulnom kellett. Eléggé rástresszeltem így 1-es lett aztán meg közölte hogy amúgy ha 5-öst írok se adta volna meg a kettest mert valószínű nem lett volna az átlagom 1,75... így maradt a pótvizsga :D

2015. jún. 15. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!