Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból általános...

Megbuktam matekból általános iskolában. Mindennek vége? Segítség!

Figyelt kérdés
13 éves és 6.os vagyok járok különórákra amit ott megtanulok és amit adnak feladatot azt nagyon jól meg tudom csinálni a korrepetáló tanár is azt mondja hogy jó az eszem de amikor az iskolai matek órára bemegyek leblokkolok és elfelejtek mindent és stresszelek de ugyanez van dolgozatnál is tudom hülyén hangzik de ez az igazság most mi lesz végleg elástam magam vagy még van esélyem egy jó állásra az életben? A pótvizsga nagyon nehéz lesz? Hogyan készüljek rá fel? A normális válaszadóknak előre is köszönöm a segítséget! 13/f

2015. jún. 9. 19:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is hatodikos vagyok, anyukám szerint nagyon jó fejem van, matekból viszont rossz jegyeim vannak. Tudom az anyagot, de az órákon le blokkolok.
2015. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rendesen a pótvizsgára és ne stresszelj órán. A szüleid helyében elgondolkodnék egy iskolaváltáson. 8 általános nélkül semmire sincs esélyed. Az érettségi is alap sok szakmához és nyelvtudásra is szükséged lesz. Szedd össze magad.
2015. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat így lesz! :)
2015. jún. 9. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
sajnos manapság egy traktoros paraszthak is éretségije van. Nyolc általános nem ét semmit, igazából az éretségi sem ér sokat. Annyi dipolomás van, hogy nem vennének fel csak utca seprőnei 8 osztállyal. Nem sértelek, de ez így van
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj továbbra is korrepetálásra. Az önbizalmat ad. A pótvizsgán több tanár is bent lesz, nem egytől fügsz majd. Mondogasd magadnak: megcsinálom!!!és közben matekozz.
2015. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül :)
2015. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget átmentem! :)
2015. szept. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!