Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bejuthatok valamelyik ELTE...

Bejuthatok valamelyik ELTE koliba?

Figyelt kérdés

Két éve már bekerültem egyszer, de nagyon necces volt akkor is, és valószínűleg most is az lesz.

Elvileg 27 pontom lesz összesen, ami elég kevés. (nálunk él mamám, így viszonylag magas az egy főre jutónk, szüleim együtt vannak, csak egy tesóm van, nem lakom túl messze Budapesttől...)


Mennyi szokott lenni a ponthatár? Idén vajon mennyi lesz? Vagy ezt így nem lehet előre megmondani? :(


Első helyen tuti, hogy a VUK-ot akarom megjelölni, mert ott laktam tavaly, utána TTNY-t, (bár ez a leglepukkantabb, és a legtávolabbi a BTK-tól) mert ezen a két helyen vannak ismerőseim.



2015. jún. 9. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és idén megint elsősként jelentkezem, úgy tudom, ez is számít
2015. jún. 9. 21:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés sajnos. :/ Tavaly 36 vagy 37 volt asszem a ponthatár. Persze lehet mondani, hogy ez minden évben a jelentkezők számától/családi helyzetétől függ, de ekkorát biztosan nem fog visszaugrani. A tendencia eddig is évi 1-2 pont emelés volt. Szóval én azt javaslom kezdj el gyorsan fontolgatni egy B megoldást, ahol lakhatsz.
2015. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bakker :/

de azt nem értem, hogy hogy kerülhettem be akkor két éve, mert akkor is ennyi volt szerintem


És ha írok a koliban a nevelőnek, ő el tudná intézni, hogy visszavegyenek? Mert az albérletet sajnos nem tudnánk megfizetni :(

2015. jún. 10. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!