Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudom, hogy én rontottam-e...

Nem tudom, hogy én rontottam-e el valamit a felvi pontszám kalkulátorban vagy alapból rossz az egész? (KÉP)

Figyelt kérdés

Be akartam írni választott tárgynak a fizikát illetve felvételi tárgynak a fiziát és matematikát, de nem tudom, hogy tudassam a programmal, hogy a fizika is felvételi tárgy a szakomon. Most valamiért az angolt és a matermatikát választja felvételi tárgynak.

[link]


2014. okt. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó szakot választottál ki, azért számol az angollal, mert úgy jobban jársz. Vagy meg van határozva, hogy az angol kötelező. Te nem tudod neki megmondani, hogy mivel számoljon. Mindig a lehető legjobbat veszi figyelembe.

(Remélem az nem kerülte el a figyelmed, hogy csak keresztféléves szakok vannak a listában jelenleg.)

2014. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Basszus ezt nem tudtam, nem értettem hogy miért csak ezek a szakok vannak. Mi az értelme annak, hogy csak keresztféléves szakok vannak?
2014. okt. 26. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy most keresztféléves felvételi időszak van.


(Amúgy tényleg parasztság volt ezt így megoldani a felvi.hutól.)

2014. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az világos csak szerintem attól még igazán otthagyhatták volna a sima szakokat. De ezek szerint nem hibáztam a tárgyak beírásánál. Végülis szinte könnyebb fejben kiszámolni a pontokat.
2014. okt. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!