Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi szóbeli...

Magyar érettségi szóbeli hogyan lehetne majdnem max pontos? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy ne rontsam le a 89%-os írásbelimet, minimum 45 pontot kellene elérnem az 50 pontból szóbelin. Ennek ellenére nagyon nem megy a tanulás, a 21 irodalom tételből csak 9-et sikerült átnéznem, a nyelvtanokhoz hozzá sem nyúltam még. Van esetleg valami tanácsotok, hogy hogyan tudnék keddig felkészülni úgy, hogy akár a maximum pontra is legyen esélyem? Ti mit tennétek az én helyzetemben? Egyetemre készülök, ahová a magyar is számít. (közép egyébként)


Előre is köszönök minden hasznos választ.



2015. jún. 11. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 60 pontos szobeli kell hogy bekeruljek egyetemre es en is sz..rul allok, toribol fogok vizsgazni es meg kevesebb tetelt tudok mint te, szerintem tenyleg csak azon mulik mit huzol. Anno en 0 tanulassal olyanokat huztam, amikrol ugy hazudtam mint a vizfolyas es jok voltak
2015. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz a szóbeli?


Fontos,hogy minden tételről tudj pár mondatot, és utánna már jön a többi. :)

Próbáld meg beosztani, és csak arra koncentrálj, és higgy magadban,hogy megtudod csinálni :)

Sok sikert! :)

Én szűk 2 hét múlva éretségizek,80 tételt kell megtanuljak,és még a negyedét se tudom, de meg tudom csinálni , csak télleg tedd most ezt az első helyre :) hajrá!! :)

2015. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedden lesz. Kaphatnék esetleg még valami tanácsot ami nektek bevált? Nagyon nehezen ment mindig is a tanulás és most nagyon nagy a tét.
2015. jún. 12. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a kulcsszavakat a tételekben gyűjts ki őket és építsd köré a mondandódat
2015. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!