Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbeli érettségi...

Angol szóbeli érettségi felkészülés nagyon félek,1 hét körülbelül és itt a szóbeli érettségi angoltól nagyon félek, hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
felesleges,, a közép angol szóbelit kisujjból ki lehet rázni ;)
2015. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, olvasd át a tételeket, ami nem megy, azt többször, a szituáció meg majd jön ott :)
2015. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jó lett az írásbelid mitől félsz?
2015. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne félj!:)

Én emelten voltam és ott is nagyon segítőkészek és aranyosak voltak. Hidd el az angollal nem lesz semmi gondod! Olvasgasd a tételeket,de nehogy bemagold, nézz angolul pár filmet/sorozatot és okés lesz.

Szorítok neked is.

2015. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Beszélgess magaddal. Ha úgy szeretnéd, tükör előtt. Lehet, kicsit viccesen hangzik, de segít oldódni egy kicsit.
2015. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én emelten voltam két napja. Semmit nem tanultam rá, mert igazából szerintem itt már bármiről kérdezhetnek. Hogy őszinte legyek, lesz.rtam az egészet, úgy voltam vele hogy lesz ami lesz. Aztán bementem, és sikerült a szerintem lehető legkönnyebb tételt kihúznom :D Szóval nagyon jól sikerült. Egyébként én úgy érzem, hogy ebben az is közrejátszott hogy nem paráztam, nem agyaltam azon hogy úristenmilesz. Sokan így b.sszák el az egészet, hogy rágörcsölnek.
2015. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!