Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak egy szokatlan kérdés. Ki...

Csak egy szokatlan kérdés. Ki hogy áll a szóbeli tételek tanulásával, aki jövőhéten megy? :D

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 20:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem kedden lesz, és még mindig csak kb. 3 töri tételt néztem át, ugyanennyi nyelvtant és irodalmat, de ezekből nem maradt meg túl sok... Hát sok sikert maganak, és persze nektek is! :') Reménykedjünk a legjobbakban. Még az a szerencse, hogy aznap a délelőtt még a rendelkezésemre áll, így talán addig még össze tudom szedni magamat. A cél, hogy mindenről legyen valami fogalmam. Legalább az egyikből el kéne érnem valami jó százalékot, mert beleszámít a pontokba, ha duplázni akarok, a töri az jobban megy, de annál csak 5 pontot veszthetek max, magyar rosszabbul, de az írásbeli jól sikerült, úgyhogy ott lehet akár 15-öt is ahhoz, hogy bekerüljek a szakomra. Hát meglátjuk, mi lesz a vége...
2015. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nah én túl estem rajta tegnap,sikerültek:D nem volt vészes egyáltalán,majdnem lazább volt egy sima órai felelésnél is:D :D :D
2015. jún. 16. 14:21
 23/27 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek és már rendesen gyomorgörcsöm van.

Utálom az ilyen feleléseket...

Mindenből 5-ösre kellene felelnem, hogy javítsak az írásbeli eredményeimen, és minden tantárgyból kb. 2-3 tétel nem megy... Csak nem húzok bele.


18/L

2015. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én csak jövőhéten megyek, bárcsak túlesnék már rajta. :(((
2015. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Holnap megyek, szinte semmit sem tudok, nagyon izgulok, csak valami könnyű tételt húzza. :/ Remélem segíteni fognak az atlaszok stb.
2015. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, végül utolsó napra hagytam mindent, meg még aznap reggel próbáltam tanulgatni, sikerült olyan tételeket húznom, amik mentek rendesen, így magyar szóbeli 90%, töri 86% lett. :))) Kérdező, neked hogy sikerültek?

Mindenkinek sok szerencsét! :)

2015. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar 83%lett a töri 76 az info 64 az emelt angol 87 a matek 43% es anglisztikara megyek tovabb szoval jo minden. :D Most meg epp be agyok meg rugva kicsit ma volt abankettunk :"D sok szerencset aki kesob megy!
2015. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!