Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud mesélni BME VIK-es...

Valaki tud mesélni BME VIK-es gólyatáborról? 18/L

Figyelt kérdés
Nem mondanám magamat félénknek, csak van bennem mindig ez a félelem meg izgulás amikor sok ember közé megyek. Aztán mondjuk általában a dolgok jól sülnek el, csak szeretem tudni hogy mire számítsak. Esetleg aki volt már azt tudna valami véleményt, tapasztalatot írni? Én nem vagyok alkoholellenes, de azért szeretek mértéket tartani, főleg ismeretlen emberek között. Milyen feladatok, programok szoktak lenni? :)

2015. jún. 12. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én elég régen voltam, de nagyon jó emlék. Akkor még alig voltunk lányok, és a fiúk kb. a tenyerükön hordoztak. Elsőre fura is volt, hogy akárki jön szembe, a nevemen szólít - nagyjából két óra múlva már fogalmam se volt, hogy kinek mutatkoztam már be és kinek nem, de mindegy is, mert akinek már igen, annak sem emlékeztem a nevére.

A programok elég vegyesek voltak, a klasszik csapatépítők mellett rengeteg hasznos infót is átadtak.

Az ivós rész miatt ne aggódj, ha mértéket akarsz tartani, lesz rá lehetőséged.


Menj el, legyél érdeklődő és jól fogod magad érezni :)

27N

2015. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én 2 éve voltam, szerintem fain volt :D

[link]

[link]

[link]

bss videókat csinált róla, spot meg képeket

2015. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013-asnál videóknál pár dologra talán némi magyarázatot adhat, hogy emlékeim szerint valami démonvadászok voltunk :D
2015. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy infó vagy villany? :D
2015. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :D amúgy infó. :D
2015. jún. 13. 02:25
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon helyes :D
2015. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én néhány éve voltam, nem volt rossz, megérte elmenni mert így első héten már nem úgy álltam ott az egyetemen, hogy senkit se ismerek. Alkohol miatt ne aggódj, nálunk például nem is engedték, de így utólag belegondolva nem is volt rá szükség. Nem vagyok az az ivós típus, de elég rossz lett volna így utólag belegondolva ha csak arról szólt volna ki hogy hány össze mindent.
2015. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

A tábor előtt gondolkoztam, hogy kihagyom, de életem egyik legjobb döntése volt, hogy mégis elmentem. Teljesen más volt úgy bemenni az első órákra, hogy már ismertem egy csomó embert, s a kollégiumban sem voltak már ismeretlenek az arcok.

Egy kicsit más a tábor jellege az átlagos gólyatáboroktól, ez főleg a profi szervezésen és a jó, tartalmas programokon látszik.

2015. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Teljesen más volt úgy bemenni az első órákra, hogy már ismertem egy csomó embert"

Ezt sokan szokták mondani, de én kivétel vagyok ez alól, nem volt számottevő öröm évkezdéskor ismerni azt a néhány fiút, akikkel úgysem ígérkezett nagy barátság. A tábor programja viszont tetszett. Itt tényleg ne számíts arra, hogy leitatnak.

2015. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!