Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettségi szóbelin kihúzok...

Ha érettségi szóbelin kihúzok valamit és visszadobom mi lesz akkor?

Figyelt kérdés
Ha olyat húzok amit nem tudok és mondjuk a következő tételt amit kihúzok elmondom hibátlanra?!

2015. jún. 12. 23:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
lóf. szt, nagyon jól ismerem és többen megerősítették :)
2015. jún. 13. 00:02
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Kamu az egész. Inkább tanulnál, minthogy a hülyeségekben bízol.
2015. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
na szakadj le a témáról, láttam az érettségijét minden tárgy 90% feletti lett neki és nem csak tanulással érte el ezeket az eredményeket :)
2015. jún. 13. 00:45
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
És akkor mi van, ha minden tárgy 90% feletti? Azt hiszed, hogy azt tanulással nem lehet elérni? Ahelyett hogy okoskodsz mások idézőjeles puskázásáról, már rég megtanulhattál volna három tételt.
2015. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

mutasd az érettségid.. :)

na mindegy is, lekanyarodtunk a témáról , nekem a srác vallotta be egyébként,hogy puskázott , nem fogom bizonyítgatni egy idegennek,hogy így volt -e és annyira nem is érdekel.

törlöm is a témát,mert ahogy látom csak a frusztrációd lököd itt.

2015. jún. 13. 08:18
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mutatom, két emelt szintem is 90% feletti lett. Ennyire nehéz elhinni, hogy egy érettségi könnyű? Lesz ennél még nagyobb gondod is.
2015. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!