Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szóbeli érettségin a boríték...

A szóbeli érettségin a borítékokon van valami sorszám, hogy ez pl. a 7-es boríték, vagy csak ki van rakva 20 teljesen ugyanolyan, csupasz fehér boríték?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A boríték kívülről üres, a színe csupán tanárfüggő. Ismerek olyan tanárt, aki például kékben tartja az irodalom, pirosban a nyelvtan tételeket.
2015. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A boríték csupasz, a tartalma a lényeg, azon van a sorszám. Nálunk az egyik lány véletlenül leöntötte vízzel a borítékot, aztán másnap mondta, ha valaki kicsit elázott borítékot lát mire számítson benne. De persze a tanárok még erre is gondoltak, és kicserélték a tételeket.
2015. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha kívülről meg lenne számozva, akkor nem lehetne kizárni, hogy tudod, hogy melyik szám, melyik tételt rejti. Pl., hogy a hetesben van a tizes tétel. Szóval csalni lehetne vele igen könnyedén.
2015. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem a szerencseszámom a hetes, s attól félek, hogy ha ideges leszek még számolni sem fogok tudni. :)
2015. jún. 13. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2, a tanároknak azért lényegesen nagyobb tapasztalatuk van az érettségiben, mint az érettségizőknek, nincs ok a csodálkozásra. :-)
2015. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt, hogy balról jobbra szépen sorban voltak kitéve a cetlik :) Ez a töri volt, és tudtam, bárhogyan is lesz, valamelyik szélsőt akarom húzni. Automatikusan a jobb szélsőt húztam, ami a legutolsó tétel volt ('56), aminek nagyon örültem (nagyon cuki töri tanárom volt, igazi anya típus [mármint nem az én anyukám, hanem általánosságban véve) nagyon sokat segített nekünk, főleg utolsó évben. Utólag belegonondolva a tételek elhelyezésével is :)]


Angolból boríték volt, és azon sorszám. Mivel a tanár nem adott ki nekünk tételsor, nem tudom, hogy mi alapján tett 'tételcímeket' a borítékba.


Társ.ismeretből hozzánk odajött egyesével a tanár, és megsúgta, hogy a jobb szélére tette a könnyűeket és ha jó jegyet akarunk, onnan húzzunk. Pont olyat húztam, aminek a forrása szinte 1:1 a kidolgozott tétel volt.


Infóból be volt keverve az egész és boríték sem volt :)


Szóval tanára válogatja :)

2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!