Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Max pontos infó szóbeli...

Max pontos infó szóbeli érettségi teljesíthető?

Figyelt kérdés

30pont a maximum.

Tapasztalatok? Komolyan veszik? Azért kérdezem, mert szerintem ez az a tantárgy, amelyből az írásbeli (vagyis a gyakorlat) ér a legtöbbet, a szóbeli nem sokat.

4 napom lesz tanulni (maival együtt), mert pénteken lesz. 60 oldal (20 tétel) tanulnivalóm van (még nem tudtam elkezdeni, most fogom), személyes okok miatt még semmit sem tudok.


Ti hogy tanulnátok meg? Tudnátok írni tanulási terveket?


2015. jún. 15. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos nekem 30 pontos lett,de azt mondom : az infó szóbeli tételek fele de ink.60-65%-a vicc!

Aki 4-5 éve használ internetet és számítógépet az is eltudná mondani (illemszabály az internethasználatban?!?!?! ) ,magyarul egy része amit mindenki tud,a másik része amit meg kell tanulni.

2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 nap időd van 20 tételre,ki kell dolgozni rendesen,mert a 2 oldal kb 3/4 oldal szokott lenni (az 5 szóban leírhatót kb 2-3 mondatba írják le),ha csak 12 sor a 2 oldal annak már is úgy áll neki az ember,és nem úgy "te jóég 2 tömör oldal".

Reggel 8 kor felkelsz délig 5 tételt kidolgozol teljesen.

Du. 3 kor elkezded tanulni és 5 tételt megtanultál.

Második nap felkelsz ,kidolgozol 5 tételt,majd a tegnapit átolvasod és átismétled,frissen tartod.

minden nap 5 tétel + az előző napit átismételni.

2015. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!