Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem érettségin ez...

Történelem érettségin ez mekkora segítség?

Figyelt kérdés
Történelem érettségin az adott tételhez a forrás és az atlasz nagy segítség ha van valami fogalmam a tételről? Akkor már tudok szerezni vagy 10 pontot?

2015. jún. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Atlasszal és forrással nagy szó ha buksz 10 pontot
2015. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Van olyan tétel ami szinte teljesen benne van az atlaszba,szóval ha egyáltalán nem tudod a tételt egy 30 pont még úgy is összeszedhető,viszont van olyan tétel amiről alig van valami az atlaszba,és ahhoz ha kapsz egy rosszabb forrást akkor nem lesz túl nagy segítség.

De azt a 10 pontot simán összefogod szedni,még többet is,nyugi! :)

2015. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma érettségiztem.Töri tételeket csak elolvastam egyszer otthon .Három oldalas forrás + a térkép segítségével mindent kiírtam amit kellett .
2015. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!