Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyedül...

Van itt olyan, aki egyedül készült emelt érettségire (bármelyik tantárgyból)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Ha igen, miből? Mennyi idő alatt? Miért egyedül?

2015. jún. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Matekból. Nem kellett készülnöm rá, mert ment. Csak a régebbi érettségiket írtam meg újra. 90+-ra számítok.
2015. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Infó emelt. A szobelire 4 órát készültem, az írásbelire semennyit. 95+ra számítok.
2015. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly töriből. Úgy december környékén döntöttem el véglegesen, hogy emeltezek, onnantól tanulgattam rá. Azért egyedül mert nem tarottam szükségesnek a segítséget (75% lett végül).
2015. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Infó emelt, "poénból" szintemelőztem mert van egy 94%-os közepem. Írásbelire nem készültem, szóbelire pár órát, 68% lett... :D És már 2 éve nem tanulok infót.
2015. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Angolból, egy hetet ha készültem, de csak napi pár órácskát. Azért egyedül, mert tudok angolul beszélni, csak a témákban való jártasságom volt hiányos.. aztán az az is maradt :D
2015. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!