Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül én nem tanultam...

Egyedül én nem tanultam semmit érettségire?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ma, magyart tanulni 11 tételt tudok.. és ennyi.

Hétfőn szóbeli. Összesen 180 tétel..

Osztálytársaim is azt állítják nem tudnak még semmit, de irtó nyugodtan.. Én pedig elkezdtem stresszelni... igaz már felesleges.. de hát én voltam a hülye


2015. jún. 9. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy ki mit válaszol itt mert a te sorsodhoz annak semmi köze. Ne nyugtasd magad azzal, hogy más sem tanul mert neked lesz nagyon szar napod hétfőn. Próbálj minél többet kihozni magadból. Próbálj úgy tanulni, hogy mindenből meg tudj szólalni. Felelőtlen dolog volt ez tőled, lehet elszúrod a továbbtanulásod. Szóval kapcsold ki a gépet és a telefont.
2015. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ma vizsgáztam (szóbeli) emelt töriből, tavaly már mindenből levizsgáztam, így csak erre kellett volna készülnöm,de mivel dolgozom kb. semmit nem tanultam a szóbelire.Úgy mentem oda hogy na nekem annyi,de a forrás és az atlasz segítségével több mint 1,5 oldal vázlatot írtam. Azt mondták jól sikerült persze voltak dolgok amikbe bele-bele kérdeztek de én elégedett vagyok, hiszen mindegyik tételt egyszer olvastam el.

Tehát ne parázz, most már sokat úgysem tudsz tenni. A tantárgyak nagy részénél segít a segédeszköz. Ha az atlaszt illetve a más tantárgyakhoz való szótárt,függvénytáblázatot etc.. tudod használni és tudod h mit hol keress és használod a józan paraszti eszed a hármas mindenből garantált.

2015. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

180 tétel? Apám,azt hogy?!:D


Amúgy,ha attól parázol,hogy átmész-e ,akkor biztos átmész ennyi tanulással is,csak azért nézd át mind. Ha jó jegyet akarsz,azért tanulni kell.

Nyelvtanból szerintem érdemesebb jobban átnézni és megtanulni a tételeket ,mert szerintem azok nem a józan paraszti észre épülnek,meg az alaptudásra .Legalábbis az én hülye nyelvtan tételeimnél a címet is alig tudom párosítani a tétellel :D

2015. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

60 szakmai

60 angol

20 töri

40 magyar (ny.+i.)

Ja, meg van matek is.


Igazából töriből meg matekból kell sok, a többiből elég lenne a minimum pont.

2015. jún. 10. 12:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Angolból hogy lehet 60 tételed?
2015. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazabol 22 rendes tetelunk van.

25 szituacionk. -ebbol 5ot kihagynak

Meg 20 szoveg, ami kepleirasra vonatkozik.

2015. jún. 10. 14:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az angoltól félj a legkevésbé, ha tudsz valamilyen szinten beszélni, meglesz. De én még olyanról nem hallottam, hogy valakinek minden egyes fellelhető szituáció és képleírás ki legyen dolgzva (egyáltalán honnan tudni, hogy azok lesznek? szituációnál még hagyján, na de képnél?). Amúgy ha ez megnyugtat, én angol emeltre se készültem, és nem volt para a szóbeli, nagyon kedvesek ilyenkor a tanárok. :)
2015. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

nekem:-20töri

-20irodalom

-20nyelvtan

-40szakmai

-30angol

-30matek

Ma szerettem volna neki állni, de nem nagyon visz rá a lélek:/

Halál nyugodt vagyok,lehet, hogy a vesztesek nyugalma ez..:D

Mondjuk nekem tökéletesen megfelel a kettes mindegyikből.

Amúgy én jövőhét csütörtökön fogok szóbelizni!

2015. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En nekialltam, csak epp nem haladok, nem fog az agyam...

Amugy, az angoltol en sem tartok annyira. A minimum pont kell csak....

A kettessel is megelegednek en is, jol el csesztem az egeszet....

Matekbol 30?:O

Nekem 22, de egyet sem kaptunk.


#utolso elottinek : a tanarno adta a szituaciokat kidolgozva, a kepeket pedig megmutatta es diktalt hozza mit kell mondani.

2015. jún. 10. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Na hogy sikerült? :D Amúgy én négy tantárgyból emelteztem, ráadásul egymás utáni napokon: csütörtök-péntek-szombat-hétfő = fizika-infó-matek-spanyol. Mindegyikre előző két nap olvastam át kb 2-3x a tételeket, ami mindegyikhez ~70 oldalt jelentett. Az infó lett a legrosszabb, 30-ból 19 pontom lett, a többiben 4 és 5 pontot veszítettem. :D Szóval egyáltalán nem lehetetlen, csak akarni kell.

Ezt az időszakot viszont senkinek nem kívánom... majd meghaltam az idegtől :D

2015. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!