Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi és cukrász szakma...

Érettségi és cukrász szakma mellé mit érdemes meg kitanulni? Talán ami nem a vendeglatas kategóriába tartozik!?

Figyelt kérdés

6 tantárgybol eretsegiztem (alapok+ rajz es biológia) mindegyik 3mas lett!

Nem vagyok biztos abban, hogy meg próbálkozak e a fösulival!

De szeretnek vmi mas szakmát, de nincs ötletem még mi legyen az!


Vki tud tanácsot adni nagyon meg Köszöném!


2015. jún. 16. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Felsőoktatási szakképzés?
2015. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha meg kerhetlek kicsit kifejted a kérdésed?
2015. jún. 16. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, azt akartam kérdezni, hogy miért nem próbálkozol felsőoktatási szakképzéssel.

Oda is felvételizni kell, viszont a ponthatárok nem járnak az egekben, mint az egyetemi képzéseknél.

Itt egy link arról, hogy mi ez, ha még nem hallottál róla: [link]


[link]


Itt van még egy link.


Ez a képzés többet ér, mint egy OKJ, de kevesebbet, mint egy egyetemi alapszak. Esetleg, ha a képzés után vannak terveid ugyanazon a képzési területen, az egyetemi alapszakra könnyebb a bejutás.

2015. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dajka, családi napközis gyermekfelügyelő.
2015. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Az a baj, hogy fogalmam sincs hogy mi az amit meg érné kitanulni! Meg h melyiket szeretnem is csinálni! ?

2015. jún. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!