Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin, ha valaki jól...

Érettségin, ha valaki jól felet, de a suliban nem, attól még csak az érettségin nyújtott teljesítményt fogják nézni?

Figyelt kérdés

Ha most szóbelin nagyon jóra felelek, de órákon eddig sosem feleltem ötösre, attól még ugye csak azt kell néznie, amit most produkáltam?

Mert volt még tavaly vizsga, ilyen próba érettségi szerűség. Ott egyik osztálytársam nem felelt valami jól, de jó tanuló volt, ezért azt mondták, hogy biztos csak ez a tétel nem ment neki fényesen, és 4-est kapott egy kettes feleletre.

Meg a tanárnak nem vagyok a kedvence... Nem utál de nem is szeret.


2015. jún. 16. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
felel*
2015. jún. 16. 17:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak és kizárólag azt szabad nézni, hogy ott mit produkálsz…
2015. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő, a mi magyartanárunk megmondta, hogy annak, aki eddig a 4 év alatt nem tanult, az hiába tanul meg minden tételt előlről-hátulról, oda-vissza, nem fog max pontot adni. Mondjuk ez viszonylag még nem is olyan rossz hír annak, aki csak végig lébecolta a középiskolát, mert nem kell belegebednie a tanulásba, mint pl nekem, aki még dicséretet is kapott magyarból idén (ami a tanárunknál nagy szó). Félek is rendesen.
2015. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!