Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nyújtott rosszabb...

Miért nyújtott rosszabb teljesítményt az új vga-m?

Figyelt kérdés
beraktam a gépbe és nem voltam megelégedve a tteljesítményével. (pl: a bad ccompany 2 medium beállításokkal 124x768-ban szaggatott. most újratelepítetem a gépem,ugyan azt a z illesztőt felraktam,és 1280x1024-ben ultra nagy felbontásban 8x-os élsimítással nem érzékelek lassulást. nem lehetett az a problémqa,hogy sok dolog volt pakolva a rendszerre mert friss 1 hónapos volt. miért nyújtott gyatra teljesítményt a reinstall előtt?
2012. aug. 11. 23:16
1 2
 1/16 Fényes Lajos ***** válasza:
Hardwer cserénél azért mindig jár neki egy ujratelepités főleg vidéókártyánál, frissebb driver stb
2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy leírnád, mi volt a régi és az új kártya pontos típusa, nem igazán lehet érdemleges választ adni.
2012. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy részletesen elolvastad a kérdés alatt leírtakat kedves 2. Válaszadó. 1. Köszönöm bizonyára igazad lehet;)
2012. aug. 12. 00:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Windows reinstall előtt nem törölted le a régi VGA driverjét. Az zavarhatott bele :D
2012. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Nem hinném,hogy részletesen elolvastad a kérdés alatt leírtakat kedves 2. Válaszadó."


Mivel a tördelés/írásjelhasználat még akkor is minősíthetetlen, ha érintőképernyőn gépelted, nem volt könnyű, de ennek ellenére elolvastam. De mivel nem írtál konkrét benchmark adatokat se, arra nem lehet hagyatkozni, hogy te érzel vagy nem érzel szaggatást, mert az teljesen szubjektív dolog. Ezért mondom, hogy nem lehet *érdemleges* választ adni. Lehet *tippelni*, ahogy a felettem lévő (01:05) is tette, de az nesze semmi, fogd meg jól. Vagy lehet még csak nem is a kérdésre válaszolni, ahogy az első tette, és még meg is köszönted neki.

2012. aug. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
amúgy egyetértek 75össel.
2012. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Psyho ***** válasza:

KEdves kérdező: igen lehetett az a probléma amit te gondolsz.


Meg még 200 más is. De ha csak ennyi infót adsz akkor tényleg csak találgatni tudunk ahogy #5 is írta.

Ha kérdezünk akkor érdemes válaszolni, mert így tudunk pontosabb képet kapni arról, hogy mi is a gond. Nem téged nézünk hülyének, csak mivel mi nem vagyunk ott, ezért nem is látjuk, így kérdeznünk kell.

2012. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha az új kártyád egy mondjuk egy gtx210-es és a régi pl egy 4870es akkor ne csodálkozz...
2012. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Psyho ***** válasza:
nem csrélt videókátryát :D
2012. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Psyho ***** válasza:

különben rengeteg minden lehetett, akár vírus is. Háttérben futó szolgáltatások is ehették a procit, ami ugyanúgy visszafogja a játékot.


Lehetettaz is, hogy egy régebbi VGA driver fent maradt, és mellé telepítetted fel az újat, amik meg nem szeretik egymást.

2012. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!