Ti mennyit tanultatok?

Figyelt kérdés

Ti mennyit tanultatok a szóbeli érettségire valamint mennyit tanultatok 4 évig?

Nehéz volt a szóbeli?


2015. jún. 16. 20:57
 1/8 anonim válasza:
Én egészen másodikos korom óta készültem az érettségire :) ki dolgoztam minden tételt és szépen el kezdtem akkor, végig tanultam ezt a négy évet és jól sikerült minden :)
2015. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi későn kaptunk meg mindent :( kb 1 hónapja...és a töri nehezen megy a fejembe sajnos elvacakoltam vele az időt :/ és földrajzból a tanár végig az országok határait magyarázta...úgy érzem semmit nem tudok félek megbuktatnak:(
2015. jún. 16. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én szó szerint semmit se tanultam, nagyon be voltam sz*rva, vasárnap kb. este 10-től hajnali 2-ig bioszoztam de semmi sem ragadt meg. Többit át se neztem. Ahhoz képest torinek minimum a felét ki lehet szedni a forrásból és az atlaszbol, magyarból ha szerencséd van akkor kapsz könyvet amibe benne van a költő életrajza meg még elemzés is (én az arany embert huztam és kb minden benne volt.. :D) angol meg baromi könnyű :) ne félj nem fogsz megbukni
2015. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóbelire 1 kerek napot tanultam, de akkor mint az őrült, jól sikerültek. Az a lényeg, hogy minden témához tudj hozzászólni, ha esetleg azt húzod.
2015. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Földrajzot és a törit egyszerűen nem bírtam megjegyezni hiába olvastam:/ a többivel nincs god de ezt a ketőt utálom és hiába olvasom egyszerűen nem ragad meg...sosem ragadtak meg
2015. jún. 16. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

én holnap megyek és bár a 4 év alatt viszonylag normálisan tanultam, jó jegyeim voltak és az írásbelik is jól sikerültek, de a szóbelire eddig kb semmit nem készültem

folyamatosan halogattam, más dolgom volt stb szóval 1 napom van átnézni mindent

utólag már tudom, hogy ez nagyon nagy hülyeség volt, de már mindegy

remélem mázlim lesz és jókat húzok (jelenleg kb a tételek felét tudom)

2015. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hat en is itt ulok erettsegin nekunk a foldrajz tanar mondta 20tetelunk lesz...ma kiderult 40van es a masik 20at nem tudjuk hogy mi xd

Rohadtul felek hogy megbukok valamibol:(

2015. jún. 17. 10:03
 8/8 A kérdező kommentje:
es ma foldrajz ererettsegi elott derult ki hogy 40tetelunk van
2015. jún. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!