Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akárhol teljesíthetem az 50...

Akárhol teljesíthetem az 50 órás közösségi szolgálatot, vagy csak az iskola által kijelölt intézményeknél?

Figyelt kérdés
Suliban nem volt szó nálunk, konkrétan nulla tájékoztatás kaptunk a dolog menetéről, illetve, hogy milyen lehetőségeink vannak, szóval most rákerestem, hogy hol lehet közösségi szolgálatot vállalni ( itt: [link] ) Néztem pár helyet, ami "tetszene", de aztán megnéztem az iskolám honlapját és találtam egy "közösségi szolgálat listát", amiben szerepel adott számú hely. Tehát nem egyértelmű számomra, hogy csak ezek közül választhatok, mert elvileg kell valami szerződés a fogadó intézmény és az iskola között (?) vagy akárhova mehetek, ahol amúgy van erre lehetőség? (Meg ugye nem szerepel olyan sok intézmény ezen a listán, és ez felveti azt a problémát, hogy a kollégisták pl., akiknek egy sincs a lakóhelyükhüz közel, akkor azok kénytelenek iskolaidőben végezni mindezt vagy bejárni valahová?) Illetve az ehhez szükséges jelentkezési lapot (amit szintén a honlapon találtam) ki kell nyomtatnom, és majd az osztályfőnöknek kell adnom kitöltve, vagy oda, ahova jelentkezni szeretnék? Továbbá, a "napló", amit majd vezetni kell (ez is meg volt határozva a jelentkezési lapban, mint feltétel) az mégis mit takar? És az adott helyen majd kapok valamiféle igazolást arról, hogy mit és milyen mennyiségben végeztem? Szóval nem tiszta az egész, pedig elolvastam pár dolgot, de nem sok gyakorlati információhoz jutottam..:(

2015. jún. 18. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

én most érettségiztem (konkrétan ma :D), szóval szerencsére kimaradtam ebből, de azt hallottam hogy bárhova mehetsz, csak kell egy szerződés

ha még nincs az iskolával szerződése a helynek, neked kell elintézned

de elvileg bárhova mehetsz

2015. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mért itt kérdezed? Mért nem az iskolában? Számít, hogy mi mit válaszolunk, ha az iskoládban nem úgy csinálják?

CSodálom, hogy nem találtad, az említett honlapon minden információ megvan, beleértve a 'napló'-t is, amit onnan le tudsz tölteni.

2015. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ez az iskolától függ. Néhány iskola már megkötötte a szerződést valahol. Valamelyik suli engedi a szabad választást. Nekem pl szerencsém van és rendőrségnél végezhetem hála. :)
2015. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!