Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozik pontoan egy...

Mivel foglalkozik pontoan egy humánkineziológus? Kik keresik fel leginkéb? Mennyit keres egy humánkineziológus?

Figyelt kérdés
Ugyan még csak 14éves vagyok,most megyek gimnáziumba szeptemberbe,de már komoly terveim vannak a gimi utánra.humánkineziológiával szeretnék foglalkozni és szeretnék róla mindent megtudni.Nézelődtem az interneten,de valahogy az úgy bonyolult.Leginkább a fentiekre lennék kiváncsiés arra hogy hova érdemes majd tovább menni,gimnázium után

2015. jún. 18. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, mivel foglalkozik a kineziológus, akkor honnan tudod, hogy ezzel szeretnél foglalkozni?


Egyébként inkább pszichológiát tanulj akkor.

2015. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát kb.tudom hogy az állóképességet,fizikai teljesítményt vizsgálják!És ennyi?

A pszihológia is érdekel,de szinte teljesen biztos vagyok benne,hogy nem jutnék be az ELTE-re,annyira nem vagyok jó tanuló

2015. jún. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!