Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Facebook mért mester/posztgr...

A Facebook mért mester/posztgraduális képzést ír ki arra, hogy elvégeztem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Beállítottam, hogy elvégeztem, erre úgy osztotta meg,hogy mester/posztgraduális képzés. De én ilyet nem adtam meg, hiszen alapszakról van szó. Ezt hol tudom átállítani? Valamint hogy tudok megjegyzést fűzni a megosztáshoz magához (tehát nem a leírásba)?
2015. jún. 18. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Képzési szintnél ne egyetemet, hanem főiskolát írj be! Az alapképzés annak felel meg. Milyen megjegyzésre gondolsz? Szakirányt megadhatsz.
2015. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, a kérdés első felére már rájöttem. A másik, hogy néhány évfolyamtársam odaírt mellé egyéb szöveget, ami ilyen megjegyzésként jelent meg, de csak a megosztásban.
2015. jún. 20. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!