Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kémia és biológia emelt...

Ha kémia és biológia emelt szintre készülök 1-2 éven belül, miből és hogyan érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Tudtok nagyon jó könyveket mondani, amiben szinte minden benne van, ami kell? Esetleg olyan magántanárt, aki magas szinten fel tud készíteni rá, úgy, hogy ne legyen kétséges, hogy egyáltalán hallottam-e arról, amit kérdeznek? Nem vagyok már gimis, felnőtt vagyok, és régen volt már a gimis iskolapad. Az akkori könyveim sincsenek meg, így gyakorlatilag nulláról indulok, hogy most miből érdemes tanulni. Tippeket, tanácsokat várok.
2015. jún. 20. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Kémiából ajánlom Villányi Attila tankönyveit, azok a legjobbak, és emelt szinten van benne minden. Van minden évfolyamos tankönyve, vannak feladatgyűjteményei, kísérletelemzéses könyvei és tananyag összefoglalói. Kémiatanár pedig attól függ, hogy hol laksz.
2015. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!