Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy évben nincs meg a...

Ha egy évben nincs meg a 30teljesített kredit, akkor mindenféleképpen átkerülök költségtérítéses képzésre? Nincsen bármilyen kivétel opció?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok 1.,2.,4. félévem hibátlan minden tárgyam meglett de a 3. nagyon elrontotta és lehet nem lesz meg 30 telj. kredit csak 28, akkor fix, hogy átkerülök? Bármilyen megoldásnak örülnék

2015. jún. 22. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kivétel.
2015. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem 30 szokott lenni a limit, hanem az egymást követő félévek átlaga. Tehát (1. + 2.) /2, (3. + 4.) /2, stb. Ez lehet 28 kredit is.
2015. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá, de amikor másról beszéltem a to-n a nővel mintha ilyen +-3 kreditet emlegetett volna, tehát akkor tényleg a féléveket átlagolnák?
2015. jún. 22. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy két egymást követő félévben kell meglennie 30 kreditnek. Esetleg írhatsz kérvényt a dékánhoz, ha csak 1-2 kredit hiányzik, akkor néha bepróbálkoznak ezzel az emberek.
2015. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átlag és kredit is kell, hogy ne rakjanak át.
2015. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez érdekes dolog mert pl nálunk az egyetemen is van hogy egyik karon mindenképp átraknak 30 kredit alatt, másikon pedig csak bekerülsz egy "veszélyzónába" amikből bizonyos %-ot raknak át.
2015. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen rákérdezek holnap, amúgy Debrecenben tanulok nyelvészetet, nem tudom itt mennyire hasonló a helyzet. A többi féléveim hibátlanok, ez betegség lévén lett ennyire szar, hátha ezeket figyelembe veszik.
2015. jún. 22. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy szokott lenni, hogy az utolsó két félévben összesen kell meglenni az előírt kreditmennyiség 50%-ának. Azt írtad hogy egy félév lett csak rossz. Ezt és az őszit (márha nem voltál passzív) kell nézni és így a kettővel együtt kell meglennie a 30-nak. Mert mennyit sikerült teljesítened most és ősszel?
2015. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!