Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FELVI Hiánypótlási felszólítás?!

FELVI Hiánypótlási felszólítás?!

Figyelt kérdés
Sziasztok,régebben a jelentkezéshez feltöltöttem a középiskolás bizonyítványom(9-11.),a mai napon pedig a 12. évvégit külön dokumentumként. Azonban most kaptam egy emailt hiánypótlási felszólításként,hogy ezt haladéktalanul pótoljam! Ha ezt feldolgozzák akkor minden rendben lesz,vagy inkább töltsem fel az egészet újra 9-12.-ig egybe?
2015. jún. 22. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen felszólítást. Szerintem minden felvételizőnek elküldték. A te esetedben valószínűleg még nem történt meg a feldolgozás. De semmiképp ne töltsd fel kétszer.
2015. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam mindent ahogy írva van,új dokumentumként van csatolva. Az én osztálytársaim is kaptak mind,elég bután van megoldva ez az egész..
2015. jún. 22. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is.. Én speciel még nem is szóbeliztem, és az email-t látva egy pillanatra megállt bennem az ütő, hogy lemaradtam volna a dokumentumfeltöltéssel, vagy mi?.:D

Ha le tudod tölteni a saját felviprofilodból a szükséges dokumentumokat, akkor nincs gond, tényleg csak feldolgozás alatt áll(nak).

2015. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eleve Július 9-ig lehet pótolni a dokumentumokat,nem értem ezt a maximum 8 napos pótlást. Szerintem ez valami atom fail körlevél lett. :D
2015. jún. 22. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a dokumentumokat akkor jó esetben az eddig feltöltöttek mellett az van hogy "feldolgozva", azaz nem kell mégegyszer feltölteni.

Én amúgy nem kaptam, de én kapásból feltöltöttem mindent, mert én nem idén végeztem.

2015. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kaptam ma igaz nekem csak 12-13.-ik volt feltöltve,így holnap bemegyek és feltöltöm 9-13. sőt a törzslapot is , remélem elfogadják majd úgy
2015. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!