Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldi vagyok és előrehozott...

Külföldi vagyok és előrehozott érettségit adtam Magyarországon, csakhogy az eredményemet ma kellett volna ki venni de nem tudtam elmenni, most akkor hol adják ki a tanusítványt az érettségimről?

Figyelt kérdés
pl én nyiregyházán adtam 1 tantárgyból és akkor igy a szabolcs-szatmár-bereg megyei kormányhivatalba kell mennem vagy hová?

2015. jún. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel a kormányhivatalt és tőlük kérdezd meg. Valószínűleg abban az iskolában tárolják, ahol át kellett volna venned. Az adott iskolában vagy a kormányhivatalban kérdezd meg.

Egyébként magyarul az érettségit nem adják, mint ukránul, hanem leteszik. Az eredményról szóló papírt pedig nem kiveszed, hanem átveszed.

2015. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enis kulfolfdi vagyok, de en mar jo par evvel ezeleott erettsegiztem Magyarorszagon es el is tudtam menni az eredmenyer. De nekem akkor az oktatási hivatalban kellett atvenni, szerintem ha nem mentem volna el akkor is ott tudtam volna atvenni.
2015. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jópár évvel ezelőtt volt, most nem úgy van.
2015. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy hétig van lehetőséged kivenni az adott iskolában ahol érettségiztél, ha nem mész érte leküldik postán arra a címre, amit beírtál érettségire való jelentkezéskor.
2015. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. jún. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!