Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizettek! Ti hogy...

Érettségizettek! Ti hogy oldottátok meg a töri szóbeli vizsgát?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan sokat segít a forrás + atlasz?

Mi van akkor ha totál nem jut eszembe semmi az adott témáról? Honnan tudok esetleg szerezni infot vagy min. 8-10 mondatot összeszedni? Ti hogy csináltátok?

(Akár idén akár az előző években!)



2015. jún. 24. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a forrás sokat segíthet, én olyan tételt húztam, amit keveset tanultam, ennek ellenére jól ment, ötös lett, szóval nem olyan vészes szerintem.
2015. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan tételem volt, amihez az atlasz kevesebb segítséget nyújtott az átlagnál, de a források rendkívül jók voltak. Mivel amúgy is azok alapján kell megoldani a dolgokat, nem szokott probléma lenni velük, igyekeznek jó forrásokat válogatni! :)
2015. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a forrás alapján semmit nem tudtam volna elmondani. Még jó, hogy pont olyan tételt húztam amit tudtam rendesen. Leírtam először h mit tudok, aztán nézegettem a forrást, hát onnan nem nagyon tudtam meg plusz infókat.. talán 1-2-t amiket már előtte leírtam. De lehet én voltam a béna.
2015. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én alig tudtam valamit a tételből, amit húztam. De forrás meg atlasz segítségével jól el lehetett mondani. :)
2015. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyon féltem a töritől, de meglett :D az 1848-as szabadságharcot húztam, elmondtam a forradalmat, a csatákat kiírtam az atlaszból, de konkrétan semmit nem tudtam róla, és 3-ast kaptam igen kevés tudással :D
2015. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!