Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez beleférne az orvosi egyetem...

Ez beleférne az orvosi egyetem mellett? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni táncolni, és kinéztem egy helyet, amelyik nagyon tetszik. Heti 1x 2 és fél órás a foglalkozás, majd később (ha már jól megy), akkor heti 2x 3 órás lenne, néha fellépésekkel.:) Szerintetek ez belefér majd, vagy felejtsem el az ilyen teveket?

2015. jún. 26. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem férne bele. De próbáld meg :)
2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát, nem hiszem :S
2015. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még a heti 1x 2 és fél óra sem? Ennyi pihenést sem lehet megengedni? :O
2015. jún. 26. 14:15
 4/19 anonim válasza:
20%
miért nem utána csinálod? miután végeztél?
2015. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Heti 1x2,5 óra beleférhet, de többet, meg a fellépős dolgot inkább felejtsd el, ha komolyan gondolod az orvosit.
2015. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Rossz pályát választottál... Van fogalmad, hogy mit jelent az orvosi? Szerintem nincs...
2015. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem fér bele. Nekem egy sima egyetemi kétszakos tanári szakba sem fért bele, csak úgy, hogy bukdácsoltam mellette. És próbákról is gyakran lógtam az egyetem miatt. Egy orvosi mellett nem engedheted meg magadnak. Jönnek a zhk és ki kell váltani a vizsgákat szorgamiidőszakban, különben beledöglesz vizsgaidőszakban.
2015. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért az túlzás, hogy nincs fogalmam róla. :D Tudom, hogy nehéz, és hogy mellette nem nagyon lehet mást csinálni, csak kíváncsi voltam, hogy másoknak mi a véleménye, esetleg személyes tapasztalatuk. Hallottam olyat, hogy van, aki sportol, bulizik az egyetem mellett. :) És még pályaválasztás előtt vagyok. :)
2015. jún. 26. 17:02
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

"Hallottam olyat, hogy van, aki sportol, bulizik az egyetem mellett."


Kétségtelen, ki is vágják őket idő előtt, vagy önszántukból elmennek valami egyszerűbbre. Tényleg van ilyen.

2015. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

azért ne hallgass erre a sok sületlenségre :DDD


tény h az orvosi kemény, vizsgaidőszakban lehet nem fog beleférni, és első két-három évben inkább csak a heti 1*2,5 amit be tudsz simán vállalni, de azért ne fessétek már le úgy az orvosit mintha nem látnánk a napot b.aszki


most leszek harmadéves, sport, egykis buli alkalomadtán simán belefér a dologba (és még sz.ar jegyeim sincsenek)

2015. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!