Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez beleférne az orvosi egyetem...

Ez beleférne az orvosi egyetem mellett? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni táncolni, és kinéztem egy helyet, amelyik nagyon tetszik. Heti 1x 2 és fél órás a foglalkozás, majd később (ha már jól megy), akkor heti 2x 3 órás lenne, néha fellépésekkel.:) Szerintetek ez belefér majd, vagy felejtsem el az ilyen teveket?

2015. jún. 26. 14:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
76%
Nekem van olyan ismerosom, aki jogi egyetemre jar (az is hiresen kemény), es heti 2x masfel oras (vagy 3x neha) tancedzesekre siman eljar. Egyedul vizsgaidoszakban szokott hianyozni.
2015. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyik ismerosom szegedre jar orvosi egyetemre de feljar pestre hozzank edzeni heti ketszer (kosar) es a meccseinkre is altalaban eljon pedig neki ugye utazni is kell. Siman belefer!
2015. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

persze szerintem kell valami ami kicsit kikapcsol és közben át is mozgat, nem lenne túl egészséges 6 évig csak az egyetemen lenni és otthon kuksolni könyvvel a kezedben..

szerintem jobban is fog az agy, ha tartasz pihenőket és esetleg mozogsz is kicsit, heti 1,5 óra nem olyan sok szerintem, bár biztos lesz amikor nem fogsz tudni menni

2015. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nyilván amikor sokat kell tanulni, akkor mellőzném, és kihagynám az edzést. :)
2015. jún. 27. 22:23
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Tőled függ, hogy belefér-e.

Nekem van néptánsoc, fellépő csoporttársam is, meg egy olyan, aki levelezős szakon végez valamit a BME-n az orvosival párhuzamosan, mégis halad tanrend szerint.

A heti kétszer 3 óra mondjuk a gyakorlatokkal együtt már necces, nem is annyira tanulás szempontjából (arra ott a többi nap, és nem, nem kell mindennap órákat görnyedni a könyv fölött) hanem abból a szempontból, hogy aznap nem sokat pihensz.

Ha azonban élvezed, semmi gond. Próbáld meg, és ha úgy látod, hogy nem megy a kettő együtt, még mindig abbahagyhatod a táncot.

2015. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek olyat, aki versenyszerűen sportol mellette. A volt koreográfusunk pedig épp most szerzett dr titulust! :) Nagyon egyéni dolog, ki hogyan éli meg, mennyi időt kell tanulásra szánnia, ezért azt mondom, tapasztald ki! Ha túl soknak érzed, legyen első a tanulás, mert a tánchoz visszatérhetsz később is, pláne, ha valami nyugis szakirányt választasz! A diplomát viszont most kell megszerezned! :) De én nem beszéllek le róla! Sok sikert!
2015. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valakinek nem fér bele heti 1*2,5 óra, az vagy nagyon butuska, hogy szépen fejezzem ki magam, és lehet, hogy nincs jó helyen az orvosin, vagy iszonyatosan szarul osztja be az idejét.

Akkor okozhat csak gondot ez, ha olyan időben van az edzés, amikor gyakorlat van. Nálunk ugyanis nem lehet összeállítani az órarendet, mint a legtöbb szakon, hanem készen kapja az ember, csoportbeosztás szerint.


(Egy most végzett orvos:D)

2015. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. 2*3 óra is belefér, ha nem a gyakorlat idejében van.
2015. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2015. júl. 10. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!