Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajban vagyok...

Nagyon nagy bajban vagyok valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok tovább tanultam egy innen elég távoli iskolában de sajnos nagyon súlyos családi okok miatt nem tudtam járni iskolába és kórházban is voltam 2hetet... sok lett az igazolatlan ezért megbuktam most kilencedikben és nem akarnak átvenni a környékbeli gimnáziumokba mert azt hiszik iskola kerülő vagyok már könyörögtem nekik szinte és elmondtam mi volt de nem vesznek be sajnos.Én tanulni akarok és jó is az agyam nem vagyok buta mondták is általánosban anyám és apám már kiakadt a fejünket fogjuk mit csináljunk.Valakinek tipp vagy ötlet hogy mit tudunk tenni vagy bármi segítség? Mindenképpen gimnáziumba szeretnék tanulni.

2015. jún. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenképpen iskolát váltani, újrajárhatod ugyanott is a 9. osztályt. Amúgy meg már nem vagy tanköteles, így járhatsz esti iskolába is, ott pedig a kutyát nem fogja érdekelni, hogy te megbuktál.
2015. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress egy gyengébb gimnáziumot, oda talán átvesznek

vagy ha ennyire nincs semmi, esetleg lehetsz magántanuló vagy ilyesmi

2015. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy nem megbuktál, mert akkor nem kéne iskolát váltani, hanem 30 órát meghaladó igazolatlan hiányzás miatt a törvény erejénél fogva megszűnt a tanulói jogviszonyod. Ha nem vesznek fel sehova (gondolj bele az iskolák nézőpontjába és ne csodálkozz), felnőttoktatási gimnáziumot kell keresned.
2015. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat esetleg ha utolag tudnad igazolni a hianyzasaidat akk az iskola is elhinne amit mondasz es adnanak egy masodik eselyt h ujrajard a 9iket. Egyebkent esti erettsegi?
2015. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!