Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okosnak lenni (lexikálisan)...

Okosnak lenni (lexikálisan) gáááz?!

Figyelt kérdés

Mint fent is említettem, gáz, ha valaki okos? Vagy is inkább tanul? Mert hát.. én általában minden tantárgyra szoktam tanulni, meg sok versenyen veszek részt (megyei, országos), és jó helyezéseket érek el, szerény is vagyok :D És amikor mondjuk tanulok rajzra, vagy technikára, akkor mindig leszólnak, hogy jajj minek tanuulsz??? Csak annyit mondok, hogy durva lenne a biziben, hogy reál tárgyak 5, humán tárgyak 5, ének rajz 2-3... és állandóan kiröhögnek :S Persze ők gyakorlatilag semmire sem tanulnak, mert most ez a "menő"...

"Ahhoz, hogy valaki lehess, tanulnod kell" By Hugo Chavez (mexikói ismerősöm:D) Ez igaz egyáltalán? :S Mert 20on akárhány gyerekből 2 van aki tanul mindenre ... És mielőtt írná valaki lusta dög, hogy stréber vagyok, előre is üzenem neki, hogy 20 percnél nem tanulok többet..


A válaszokat előre is köszi :D


2010. márc. 2. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon szép és jó, hogy a lexikális szinted ilyen magasan van. A gond magával a kérdéssel van... Ha nem vagy benne biztos, hogy ez egy jó dolog (szerintem igenis az), akkor minek csinálod? Ne felejtsd el, hogy emberileg is meg kell majd felelned... A szerénység meg erény, az egoizmus annál hátrányosabb.

Azért azt megnézném, hogy hogyan jutsz el országos/megyei versenyekre napi húsz perc tanulással.

2010. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem gáz.
2010. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz,ha nem okos az illető.
2010. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hány vezérigazgató van egy cégnél és hány kalapáló segédmunkás! Egyik sem gáz, csak más más munkakör! Döntsd el melyiket csinálnád szívesen és az alapján tanulj vagy sem!
2010. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert már rohadtul elegem van, hogy állandóan megszólnak.. :S Am könnyen ellehet jutni versenyre 20 perc tanulással:D Alapból iskolába tanulok azokon az órákon, ahol a tanár nem tud fegyelmezni, és káosz van, tehát ott van időm tanulni :D Tehát sokszor itthon elég a versenyre.
2010. márc. 2. 17:54
 6/8 A kérdező kommentje:
17:52, nem fogok felhagyni a tanulással, nem érdekel mennyien ordítanak le, max megverem őket :) Csak már kezdem megkérdőjelezni, hogy mennyi értelme van.. Jó jó megértem, hogy tényleg tanulni kell, hogy valaki lehessek, csak hát pénz is kellene.
2010. márc. 2. 17:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint ez a pénzes félreérhető, úgy gondoltam, hogy majd gimi után .. :D Mivel már ki nem állhatom ezt az országot, külföldre mennék, csak hát..
2010. márc. 2. 18:01
 8/8 czibles ***** válasza:
100%

hányadikos vagy?

az 1 jó dolog, hogy szinte 0 tanulással vagy itt.

lexikális tudással max a legyen ön is milliomosba (igaz megszünt, de mindegy) mehetsz el, megélni nem fogsz belőle.

de írtad, hogy a reálokból is jó vagy, tehát ha jó irányba mész majd tovább, akkor a lexikális tudás csak segíthet.

2010. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!