Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves lány vagyok, pályavála...

17 éves lány vagyok, pályaválasztás előtt. Gyógyszerész szeretnék lenni de nem tudom, hogy belevágjak e, mert nem érzem magam túl okosnak hozzá. Tudom, hogy ez egy nehéz út. Megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Nem mindegy, hogy hová jelentkezem mert ugye nagyon megszigorították az érettségi rendszert. A jegyeim elég jók (11. osztály félév) 4,6 fölötti az átlagom. Nagyon nehéz megszerezni az államilag támogatott helyeket?
2011. jan. 16. 16:26
1 2
 1/11 Ájhevnó ***** válasza:
100%

Gyógyszerész téma elég jó móka. Sokat kell tanulni év közben is, labor-labor-labor, vizsgaidőszak meg szintén szívás. Ha magolósan tanulsz akkor sok sírós estéd lesz, ha nem akkor meg sok jó buli.

Még elég messze van neked, érettségik sokakat megtréfáltak. Érdemes megpróbálnod az biztos.

2011. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Ezek szerint te gyógyszerész vagy?

Milyen tanuló voltál? :D

2011. jan. 16. 17:33
 3/11 Ájhevnó ***** válasza:
Négyes körül. Nem voltam túl tanulós. Aztán beugrott az ablakon egy kitűnő érettségi, 90% emelt kémiával, és nem volt gond a felvételi.
2011. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ügyes voltál akkor :D

csak tudod...szigorítanak mindent két emelt szintű érettségi... nem tudom hogy lehet ezt teljesíteni de komolyan.Biológiából meg kémiából egyszerre emeltet tenni elvileg lehetetlen :/ főleg,hogy az előreláthatólag faktos tanárnőcske kijelentette, hogy emelt szintre nem fog felkészíteni minket. Na ez milyen?

2011. jan. 16. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok.. :) nem értem pontosan, te mára már leérettségiztél, vagy még csak most vagy végzős?:) ha már érettségiztél, hogy sikerült? felvettek, hol tanulsz most? :)

bocsi a sok kérdésért, de én is így vagyok most. 12.-es vagyok, kémiát és biológiát tanulok emelt szinten, és hát az a nagy bajom h nem érzem úgy hogy menne nekem.. pedig minden vágyam hogy felvegyenek Szegedre.. kíváncsi vagyok, mi lesz tavasszal :)

2012. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most vagyok végzős :)
2012. szept. 23. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
jajj akkor bocsi :D sok sikert kívánok :)
2012. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
viszont! ^^
2012. szept. 23. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok :) hogy állsz a készüléssel? nekem egyre nehezebb.. :/
2013. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bioszból ismétlünk :D kémiából még a szerves meg a szervetlen nagy része hátra van plusz egy rakat számítás...suli mellett nagyon nehéz a 2 emeltre való felkészülés. Majdnem hogy lehetetlen
2013. jan. 29. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!