Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TKK gólyatábor hogy...

ELTE TKK gólyatábor hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés

Jövőre felvételiznék a Tanárképző Központ egyik szakára. Olvastam a szeptemberi Tanár Táborról, ott azt írják, úgy szervezik, hogy ne ütközzön az időpont a gólyatáborral. Arról azonban semmi információt nem találtam.

Valaki, aki kompetens ebben: mikor szokott lenni a tábor (fix nyári elfoglaltság miatt kérdem, ami minden évben ugyanakkor van nekem), ,esetleg valamelyik másik karral közösen? És ha valakinek személyes tapasztalata van róla, azt is örömmel fogadom. (A táborokról és a TKK-ról egyaránt)

Köszönöm!



2015. jún. 28. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A gólyatáborok augusztus második felében szoktak lenni általában külön karonként.

Ha minden igaz szeptembertől oda fogok járni, szóval csak utána tudok bővebb infót írni.

2015. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt tudom mondani, mint az előttem lévő válaszoló.
2015. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm! :)

Akkor megírjátok majd, ha megtudtok valamit?

2015. jún. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!