Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólyatábor minden évben...

A gólyatábor minden évben ugyanabban az időpontban van?

Figyelt kérdés
Megnéztem az SZTE tavalyi gólyatáboros időpontjait, a kérdésem, hogy minden karnak minden évben ugyanolyan a beosztása, tehát van egy fix hét amikor évente megrendezik a tábort, vagy ez minden évben máshogy van?

2015. jún. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval most az összegyetemi gólyatáborra, vagy a szakos gólyatáborra gondolsz?
2015. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kari táborra, konkrétan BTK. Az összegyetemi dátuma már megvan, szeptember első hete és ha jól tudom annak is fix a dátuma minden évben. Tavaly augusztus 2. hetében volt a kari és arra vagyok kíváncsi, hogy idén is akkor lesz-e.
2015. jún. 26. 15:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a tavalyelőtti dátumokat is, azok sem egyeznek a tavalyival, gondolom idén is máskor lesz. Így már tárgytalan, azért köszi a választ!
2015. jún. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!